PLEXIS P.M. - LIVE 1985

V roce 1985, kdy byli PLEXIS mladí a plní elánu zorganizoval neúnavný Petr Růžička legendární akci na parníku Vltava. Vedle Už Jsme Doma a F.P.B. tu nemohli chybět právě Plexis. Kapela sypala jednu rychlou punkovou rytyku za druhou, vlastní skladby občas doplnila o covery často opatřené českými texty a pogo bylo podle pamětníků opravdu divoké. Jako host v několika skladbách dokonce vystoupila herečka Jitka Asterová. Jen o několik měsíců později se Plexis ukázal na další punkové přehlídce, tentokrát ve vesnici Stará Lysá. Plexis tu předvedl obměněný repertoár. Ještě sehranější kapela se jasně posunula o další kus dál a některé skladby tu tak mají až horor punkový nádech.

In 1985, when PLEXIS were young and full of vigour, the tireless Petr Růžička organised a legendary event on the Vltava steamer. Along with Už Jsme Doma and F.P.B., Plexis could not be absent. The band poured out one fast punk beat after another, their own compositions were sometimes supplemented by covers often with Czech lyrics, and the pogo was really wild, according to the memories. The actress Jitka Asterová even appeared as a guest on several tracks.

Just a few months later, Plexis appeared at another punk show, this time in the village of Stará Lysá. Plexis performed a renewed repertoire. The even more cohesive band has clearly moved on and some of the songs here have an almost horror punk touch.

Genre: 
Format: 
LP
SKU:
PH277-1
550,00 Kč